Aktualne oferty pracy.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż oraz serwisowanie urządzeń fiskalnych, terminali płatniczych, komputerów;
  • Realizację prac serwisowych na rzecz klientów (zdalnie i w siedzibie klienta);
  • Tworzenie raportów i wydruków;
  • Doradztwo produktowe;
  • Przyjmowanie i realizacja zleceń informatycznych;
  • Udzielanie zdalnej pomocy technicznej, a w razie konieczności udzielanie wsparcia bezpośrednio w lokalizacji Klienta;
  • Administrowanie infrastrukturą IT Klientów, oraz utrzymywanie ciągłości pracy systemów;
  • Współpraca z innymi zespołami w zakresie projektów realizowanych u Klientów;

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera;
  • Umiejętność instalacji, konfiguracji oraz administrowania systemami operacyjnymi  MS Windows;
  • Znajomość zagadnień budowy oraz konfiguracji sieci komputerowych;
  • Umiejętność konfiguracji oraz administracji urządzeniami sieciowymi (modemy, routery, switche itp.);
  • Znajomość serwerowych systemów MS Windows Server;
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i zaangażowanie w prowadzone projekty;
  • Samodzielność oraz umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy;
  • Prawo jazdy Kat.B

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość urządzeń fiskalnych firm Elzab oraz Novitus
  • Znajomość programów firmy Insert

CV prosimy przesyłać na adres praca@data-net.com.pl lub bezpośrednio w siedzibie firmy

Asystent/ka Działu Ofertowani  i Realizacji w branży budowlanej oraz instalacyjnej branża elektryczna i teletechniczna.

Jesteś ambitny/a i chcesz zdobyć doświadczenie w branżach budowlana / elektryczna / teletechniczna?
Nie zwlekaj wykorzystaj szansę i dołącz do nas !

Do swojego zespołu szukamy osób z wykształceniem wyższym – inżynierskim (lub której została tylko obrona pracy inż./mgr)
Preferowane kierunki: budownictwo (i pokrewne)

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
– Analiza dokumentacji i wymagań technicznych związanych z przygotowaniem oferty
– Tworzenie obmiarów robót
– Wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców branżowych, sporządzanie zestawień otrzymanych
ofert i ich analiza, ustalanie warunków handlowych, negocjacje z oferentami
– Aktywny kontakt z dostawcami / podwykonawcami/ GW/ Inwestorem/ Inspektorami, w tym
podtrzymywanie dobrych relacji handlowych / biznesowych
– Przygotowywanie wycen ofertowych
– Stałe wsparcie budowy / kontakt z budową / wizje lokalne, ustalanie zaawansowania prac,
zapotrzebowań materiałowych
– Zakupy materiałów budowlanych/ elektrycznych / teletechnicznych niezbędnych w procesie realizacji
– Przygotowywanie dokumentacji powykonawczych (m.in. kontakt z projektantami)
– Raportowanie postępu prac przełożonemu

Wymagamy :
– chęci do pracy/rozwoju/ podejmowania nowych wyzwań ,
– komunikatywności, otwartości, umiejętności współpracy w zespole
– Dobrej organizacji czasu pracy
– Zaangażowania/ terminowości i odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych zadań
– motywacji
– bardzo dobrej znajomości programów typu Autocad, pakietu MS Office
– znajomość programu NormaPro będzie dodatkowym atutem
– Prawo jazdy kategorii B
– Doświadczenie w branży mile widziane

Oferujemy :
– Interesującą pełną wyzwań pracę, w zgranym młodym, ambitnym zespole oraz przyjazną
atmosferę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– Możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych i rozwoju kwalifikacji
– Praca na umowę o pracę (pełny etat) lub staż (pełny etat)
-Wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji i umiejętności

Przewiń na górę