Help desk w DATA NET

Kompleksowa obsługa!

Specjalny Panel Klienta pozwoli Państwu na sprawny i szybki kontakt z nami. W odpowiedzi otrzymacie Państwo niezbędną pomoc.

Formularz Help desk

Odwiedź naszą stronę Help desk i skorzystaj z formularza zgłoszeniowego. więcej »

Dane kontaktowe

Tel/Fax

tel. 24 264 64 64
fax 24 264 44 46

e-mail

sekretariat@data-net.com.pl

Skype

Tryb SkypeMe™!

Nie posiadasz loginu i hasła?

datanet
Strona głównaO firmieNasza ofertaKontakt Pomoc zdalna 

Jesteś tutaj:  
Strona główna Nasza oferta URZĄDZENIA I PROGRAMY SPRZEDAŻOWE I MAGAZYNOWE

 

Drukarki etykiet i rozwiązania mobilne

Drukarki etykiet to najprostszy i najszybszy sposób etykietowania, gwarantujący ułatwienie pracy w biurze, środowisku przemysłowym, a także w domowym biurze.

Najnowsze modele w ofercie Brother zostały przygotowane z myślą o ich wszechstronnym wykorzystaniu. Za ich pomocą oznakowanie kopert, nośników CD/DVD, identyfikatorów, materiałów biurowych czy środków trwałych staje się proste, szybkie, wygodne i wyjątkowo trwałe. Ciekawą propozycją dla mobilnych biznesmenów jest też kompaktowa drukarka, pracująca w technologii termicznej

Drukarki etykiet typu P-touch oparte są na technologii termotransferu i kompatybilne z taśmami TZ, w których zastosowano opatentowaną przez Brother technologię laminowania, zapewniającą odporność na zarysowania. Laminowane taśmy TZ przeznaczone do drukarek Brother P-touch składają się z sześciu warstw, dzięki czemu tworzą cienką i bardzo mocną etykietę. Znaki nanoszone są metodą termotransferu i umieszczane pomiędzy dwoma ochronnymi warstwami PET (folia poliestrowa). W efekcie powstaje niemalże niezniszczalna etykieta samoprzylepna odporna na działanie nawet najbardziej niesprzyjających czynników zewnętrznych, takich jak: zdrapywanie, ścieranie, zmywanie, promieniowanie UV, czy substancje chemiczne. Trwałość taśm TZ została potwierdzona przez szereg testów przeprowadzonych przez niezależne laboratorium Underwriters Laboratories.

Etykiety w wielu rozmiarach

PT-2030VP to lekka (0,57 kg) i elegancka drukarka etykiet, która umożliwia szybkie (10 mm na sekundę) drukowanie etykiet o szerokości od 3,5 mm do 18 mm i o maksymalnej wysokości 15,8 mm. Dzięki możliwości wyboru spośród 55 dostępnych grafik, 4 wielkości czcionek, 10 rodzajów czcionek i 16 rodzajów ramek, pozwala ona na dostosowanie każdej etykiety do indywidualnych wymagań użytkownika. Jest też możliwość drukowania w pionie lub druku lustrzanego.

 

Drukarka posiada wyświetlacz tekstowy LCD (16 znaków x 3 wiersze) i ręczną gilotynę, pozwalającą na wydruk etykiet o preferowanej długości. Co ważne, PT-2030 ma też możliwość pracy na bateriach.

PT-2730VP to drukarka pozwalająca na wydruk etykiet o szerokości od 3,5 mm do 24 mm i maksymalnej wysokości 18 mm z szybkością 10 mm na sekundę. Etykiety można drukować z poziomu klawiatury urządzenia lub bezpośrednio z komputera (PC i Mac) za pomocą bezprzewodowego połączenia i oprogramowania dołączonego do drukarki. Każda z etykiet może być indywidualnie dostosowana do wymagań użytkownika, dzięki dostępnym dla tego urządzenia zbiorom 55 grafik, 8 czcionek różnej wielkości, 10 rodzajów czcionek i 20 ramek. Drukarka ta pozwala również na skorzystanie z 42 szablonów dla standardowych oznakowań, takich jak etykiety do segregatorów, płyt CD czy identyfikatorów, oraz drukowanie w pionie. Istnieje także możliwość pobrania innych grafik i wzorów ze strony Brother. Użytkowanie tej drukarki dodatkowo ułatwia wbudowana automatyczna gilotyna. Wyświetlacz tekstowy LCD mieści 16 znaków x 3 wiersze.

Drukarka może pracować na bateriach.

Gwarancja dla drukarek PT-2030VP i PT-2730VP  wynosi 3 lata (pełna informacja o promocji na www.brother.pl)

 

Kompaktowa i niezawodna

QL570 to kompaktowa drukarka etykiet, która zajmuje niewiele miejsca i oferuje możliwość drukowania bannerów o długości ponad 1 metra, jak również druku pojedynczych etykiet o różnych kształtach. Drukarka zapewnia szybki wydruk do 69 etykiet na minutę oraz wysoką jakość druku, osiąganą dzięki rozdzielczości 300 x 600 dpi. Drukarka QL750 pozwala na tworzenie etykiet o różnej szerokości (max. do 62 mm). Użytkowanie tej drukarki dodatkowo ułatwia wbudowana automatyczna gilotyna oraz możliwość bezpośredniego druku z programów MS Word, .MS Excel oraz MS Outlook. Pozostałe cechy drukarki QL570: druk etykiet o szerokości do 62 mm, wysokość wydruków do 59 mm, bezpośredni druk termiczny, automatyczne rozpoznawanie etykiet, szybkość druku 110 mm/s. W zestawie: nowy program P-touch Editor 5 o rozszerzonych możliwościach oraz 2 taśmy startowe DK. Zasilanie wewnętrzne: 220-240V AC. Przybliżona cena brutto dla użytkownika końcowego: ok. 500 zł.

 

Komputerowe drukarki etykiet

Większość drukarek i innych urządzeń peryferyjnych wymaga skomplikowanej instalacji oprogramowania i sterowników, zanim możliwe będzie ich użycie. Jednak firma Brother użyła tej samej technologii, którą można zaleźć w napędach USB pamięci Flash, w drukarkach P-touch 1230PC i 2430PC. Ponieważ oprogramowanie do projektowania etykiet znajduje się w drukarce etykiet, po każdym podłączeniu kabla USB do komputera wystarczy kliknąć wyświetlony komunikat, aby uruchomić oprogramowanie. Dzięki kompaktowej formie zajmują one mniej miejsca, więc idealnie prezentują się obok monitora. Mogą być zasilane przy użyciu standardowych baterii lub zasilacza sieciowego.

Drukarka P-touch 2430PC wyposażona została m.in. w możliwość drukowania etykiet o szerokości do 24 mm (dwukrotnie więcej niż w przypadku drukarki PT-1230PC). Wbudowana automatyczna obcinarka jest przydatna podczas drukowania wielu etykiet jednocześnie. Drukarka wyposażona została również standardowo w zasilacz sieciowy oraz płytę CD, zawierającą oprogramowanie

 

Mobile rozwiązanie

PocketJet 600 to drukarka przenośna, która oferuje prawdziwe rozwiązanie mobilne w zakresie druku w formacie A4. Dzięki niewielkim rozmiarom (szerokość 26 cm) oraz małej wadze (473 g), drukarkę PocketJet można łatwo zmieścić w torbie na laptopa i zamontować ją np. w samochodzie lub innym miejscu pracy. Obsługa formatu A4 czyni z niej idealne rozwiązanie do drukowania dokumentów, które muszą zawierać bardziej szczegółowe informacje, na przykład faktury, raporty serwisowe i dowody dostawy. Dostępne jest również wiele akcesoriów, które pozwolą dostosować drukarkę PocketJet do własnych potrzeb.

Co bardzo ważne, PocketJet 600 jest drukarką termiczną. Decydenci badający możliwości technologii mobilnej coraz częściej wymieniają drukarki termiczne jako jedyne prawdziwe i niezawodne rozwiązanie dla pracowników mobilnych.

 

W drukarkach wykorzystujących zaawansowaną technologię bezpośredniego druku termicznego obraz powstaje przez nagrzewanie pokrytego specjalną powłoką papieru termicznego. Podczas przechodzenia papieru przez głowicę termiczną, w nagrzewanych obszarach powłoka zmienia barwę na czarną, tworząc obraz.

Druk termiczny coraz częściej uznaje się za jedyne prawdziwe rozwiązanie do zastosowań

mobilnych z wielu powodów. Technologia druku termicznego pozwala zajętym pracownikom

mobilnym skupić się na wykonywanej pracy, dzięki wyeliminowaniu niedogodności i

dodatkowych kosztów związanych z zakupem tuszu, tonera lub taśm. Mając na uwadze

charakter pracy w terenie, druk termiczny pozwala na zamontowanie drukarki gdziekolwiek

oraz w jakiejkolwiek pozycji, a także na przenoszenie jej bez ryzyka rozlania tuszu, powstania

wycieku czy zabrudzenia.

PJDelivery

Zdaniem regularnych użytkowników PocketJet, druk termiczny jest idealny do stosowania w pojazdach również ze względu na mniejszą niż w przypadku innych technologii mobilnych podatność na sezonowe wahania temperatury i ekstremalną wilgotność.

 

Dlaczego drukarki przenośne?

W nowoczesnym środowisku biznesowym firmy starają się wyróżniać na tle konkurencji i dlatego inwestują w technologie, które z jednej strony pozwalają zwiększyć wydajność pracowników,

a z drugiej satysfakcję klienta. Drukarki przenośne uznaje się za integralną część zestawu urządzeń mobilnych ze względu na liczne korzyści, jakie oferują pracownikom terenowym oraz wysoki wskaźnik zwrotu z inwestycji.

 

Copyright: DATA NET 2019
O firmie ‹› Kontakt ‹› Nasza oferta
Projekt i realizacja: InfraCOM