Help desk w DATA NET

Kompleksowa obsługa!

Specjalny Panel Klienta pozwoli Państwu na sprawny i szybki kontakt z nami. W odpowiedzi otrzymacie Państwo niezbędną pomoc.

Formularz Help desk

Odwiedź naszą stronę Help desk i skorzystaj z formularza zgłoszeniowego. więcej »

Dane kontaktowe

Tel/Fax

tel. 24 264 64 64
fax 24 264 44 46

e-mail

sekretariat@data-net.com.pl

Skype

Tryb SkypeMe™!

Nie posiadasz loginu i hasła?

datanet
Strona głównaO firmieNasza ofertaKontakt Pomoc zdalna 

Jesteś tutaj:  
Strona główna Nasza oferta INSTALACJE TELETECHNICZNE

LEVITON zapewnia wysokiej jakości miedź, włókna i łączność sieciową zasilania dla przedsiębiorstw, centrów danych, dostawców usług i aplikacji biurowych oraz przemysłowych  na całym świecie, wspierane przez najlepszą w branży usługą wsparcia. 

Jesteśmy najlepszym wyborem dla lepszej sieci.

 

Oferujemy szeroki wybór  kabli światłowodowych i patchcordów.

Ochrony krytycznych układów przy użyciu naszego bezpiecznego LC i zespołów RJ, i używać szybkich opt-X ® Unity zespołów 40/100G na przyszłościowe Twojej sieci. Większość zespołów może być dowolnie konfigurowana za pośrednictwem internetowego Make-to-Order programu, co pozwala wybrać typ kabla, połączenia złącza, długość, tryb i więcej.

LEVITON posiada szeroką ofertę rozwiązań do zarządzania kablowych zarówno dla instalacji miedzianych jak i światłowodowych. Produkty obejmują pionowe i poziome menedżerów kabli, menedżerów kablowe, VELCRO ® łączników marki, strefy i bezprzewodowych obudów i wszechstronny system Raceway Fiber. Każde rozwiązanie zapewnia skuteczne wsparcie i organizacji kabli, patchcordów i innych niezbędnych urządzeń poprawy ogólnego zarządzania siecią. LEVITONProdukty zarządzania okablowaniem są łatwe w montażu, dostosowany do różnych zastosowań i ułatwiają sprawne ruchy, dodaje i zmiany.

Copyright: DATA NET 2018
O firmie ‹› Kontakt ‹› Nasza oferta
Projekt i realizacja: InfraCOM