Help desk w DATA NET

Kompleksowa obsługa!

Specjalny Panel Klienta pozwoli Państwu na sprawny i szybki kontakt z nami. W odpowiedzi otrzymacie Państwo niezbędną pomoc.

Formularz Help desk

Odwiedź naszą stronę Help desk i skorzystaj z formularza zgłoszeniowego. więcej »

Dane kontaktowe

Tel/Fax

tel. 24 264 64 64
fax 24 264 44 46

e-mail

sekretariat@data-net.com.pl

Skype

Tryb SkypeMe™!

Nie posiadasz loginu i hasła?

datanet
Strona głównaO firmieNasza ofertaKontakt Pomoc zdalna 

Jesteś tutaj:  

Automatyka budynkowa

Dzięki zaawansowanej technologii cyfrowej oraz możliwości indywidualnego zaprogramowania całego systemu produkty KOHER mogą realizować różnego rodzaju funkcje i zadania we współcześnie projektowanych i wznoszonych budynkach. Funkcje te mogą się różnić w zależności od potrzeb użytkowników lub wymagań stawianych przez dzisiejsze nowoczesne Inwestycje. Większość z tych urządzeń realizuje ściśle określone czynności, np. steruje pracą lub tylko włącza i wyłącza inne urządzenia elektryczne, dokonuje pomiaru temperatury, ewentualnie innych czynników zewnętrznych. Jednak na podstawie analizy wymagań i wykonanego następnie projektu zestawione ze sobą w odpowiednio dobrane grupy, a następnie połączone za pomocą Magistrali danych i uruchomione dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu stają się pełną kompletną instalacją obejmującą wszystkie najważniejsze instalacje i funkcje w domu związane z jego użytkowaniem, komfortem użytkowania oraz bezpieczeństwem.

Mamy także możliwość sterowania domem przez zastosowanie systemu inteligentnego domu By-me.

System By-me umożliwia nam pełną kontrolę w obiekcie. Mamy możliwość sterowania oświetleniem, ogrzewaniem, roletami, klimatyzacją i innymi urządzeniami, tworzenia różnych scenariuszy oraz sterowania przez telefon GSM.

BY-ME.

MOWA AUTOMATYKA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Łatwe i intuicyjne - tak w skrócie można opisać system domowej automatyki BY-ME, który jest kompatybilny z każdym typem domu i każdym stylem życia, dodając niezwykły komfort w naszym codziennym życiu.

BY-ME jest systemem bardzo łatwym w zaprogramowaniu, tak aby koordynował i zarządzał funkcjonowaniem urządzeń takich jak wyłączniki, ściemniacze, trymery czy kamery wejściowe. Te urządzenia nie potrafią ze sobą współdziałać i dlatego też nie mogą być zarządzane z jednego urządzenia. Jednakże z BY-ME domowa instalacja elektryczna jest zintegrowana w jeden scentralizowany system, pozwalając tym samym na pełną, ekstremalnie efektywną kontrolę i regulacje.

Copyright: DATA NET 2019
O firmie ‹› Kontakt ‹› Nasza oferta
Projekt i realizacja: InfraCOM