Help desk w DATA NET

Kompleksowa obsługa!

Specjalny Panel Klienta pozwoli Państwu na sprawny i szybki kontakt z nami. W odpowiedzi otrzymacie Państwo niezbędną pomoc.

Formularz Help desk

Odwiedź naszą stronę Help desk i skorzystaj z formularza zgłoszeniowego. więcej »

Dane kontaktowe

Tel/Fax

tel. 24 264 64 64
fax 24 264 44 46

e-mail

sekretariat@data-net.com.pl

Skype

Tryb SkypeMe™!

Nie posiadasz loginu i hasła?

datanet
Strona głównaO firmieNasza ofertaKontakt Pomoc zdalna 

Jesteś tutaj:  
Strona główna Nasza oferta CENTRALE TELEFONICZNE

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej realizacji przedsięwzięć z zakresu telekomunikacji. Bogata wiedza poparta długoletnią praktyką pozwala nam oferować własne usługi jak i produkty najbardziej renomowanych firm obecnych na polskim rynku.

Centrala telefoniczna

Podział pod kątem pojemności:

·         Centrale telefoniczne małej pojemności:

PLATAN Prima Mini, Prima VoIP są to centrale telefoniczne przystosowane do pracy w małych firmach, biurach, warsztatach, urzędach- czyli wszędzie tam, gdzie z kilku linii telefonicznych tradycyjnych korzysta kilku (maksymalnie 10) użytkowników. Centrale telefoniczne PLATAN małej pojemności charakteryzuje konkurencyjna cena, duża funkcjonalność, dostęp do ISDN.

·         Centrale telefoniczne średniej pojemności:

PLATAN Micra, Sigma to zaawansowane centrale telefoniczne przeznaczone do firm liczących od kilkunastu do kilkudziesięciu pracowników. Centrale telefoniczniczne PLATAN średniej pojemności charakteryzuje modułowa budowa, łatwość rozbudowy, bogate wyposażenie standardowe i opcjonalne oraz elastyczność programowania ruchu umożliwające dostosowanie tych central do rosnących potrzeb biur, pensjonatów, hoteli, szkół i firm.

·         Centrale telefoniczne dużej pojemności:

PLATAN Optima i Delta, oraz nowość - centrala LIBRA to cyfrowe systemy telekomunikacyjne przeznaczone do obsługi ruchu telefonicznego w dużych firmach, hotelach i instytucjach, liczących od kilkudziesięciu do kilkuset użytkowników. Centrale telefoniczne PLATAN dużej pojemności charakteryzuje bogactwo funkcji, obsługa linii cyfrowych miejskich i wewnętrznych, współpraca z całą gamą urządzeń i oprogramowania zewnętrznego oraz modułowość budowy.


CENTRALA PRIMA mini

Platan Prima mini to uproszczona wersja centrali Prima z polem komutacyjnym IP, ale bez funkcjonalności VoIP. Odpowiada potrzebom rynku SOHO, mikrofirm, niewielkich oddziałów, punktów usługowych lub sklepów, liczących do dziesięciu pracowników, a także dla domów jedno- i wielorodzinnych.

Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie najważniejsza jest stabilna komunikacja dobrej jakości i atrakcyjna cena, a mniej istotne są usługi dodatkowe. Plug & Talk - prosta w konfiguracji i użytkowaniu, gotowa do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka.

Centrala Platan Prima mini jako element systemu informatycznego

 

Centrala IP PRIMA

 

Integracja tradycyjnej telekomunikacji z telefonią internetową
Centrala Platan Prima to pierwsza tej klasy centralka z polem komutacyjnym IP, która umożliwia korzystanie z tanich rozmów w technologii VoIP. Oferuje zaawansowane funkcje, jak poczta głosowa, nagrywanie rozmów oraz zdalne zarządzanie przez przeglądarkę internetową.

Idealna dla rynku SOHO, mikrofirm, niewielkich oddziałów, punktów usługowych lub sklepów, liczących do kilkunastu pracowników, a także dla domów jedno- i wielorodzinnych. Plug & Talk - prosta w konfiguracji i użytkowaniu, gotowa do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka.

 

Centrala MICRA

Micra IP PBX jest uzupełnieniem rodziny doskonale przyjętych przez rynek central Sigma i Optima. Rozwiązania zarezerwowane do tej pory dla dużych firm, dzięki tej centrali stają się dostępne dla mniejszych przedsiębiorstw.

Centrala Micra IP PBX adresowana jest do małych biur i firm liczących od kilku do ponad dwudziestu pracowników. Można w niej łatwo dobrać i zmieniać później potrzebną ilość linii miejskich, wewnętrznych, cyfrowych systemowych oraz ISDN (2B+D) i VoIP. Do dyspozycji użytkowników jest Inteligentna Dystrybucja Ruchu, program Platan CTI, Infolinie i Poczta Głosowa. Można zastosować wiele modeli telefonów, w tym cyfrowe aparaty systemowe, aparaty systemu telefonii bezprzewodowej IP DECT oraz aparaty IP i softphone'y do połączeń VoIP'owych.

Tak mała i niedroga centrala jeszcze nigdy nie potrafiła tak wiele.

Centrala SIGMA

 

Sigma IP PBX jest nowoczesną cyfrową centralą telefoniczną przeznaczoną dla małych i średnich przedsiębiorstw (MSP), zainteresowanych zaawansowanymi systemami telekomunikacyjnymi, wykorzystującymi korzyści płynące z integracji z sieciami komputerowymi i dodatkowym oprogramowaniem.

Centrala LIBRA - Serwer

PBX Server Platan Libra to produkt najnowszej generacji, wykorzystujący technologię VoIP, przeznaczony dla firm liczących od kilkudziesięciu do 600 pracowników. Niezależne jednostki połączone światłowodem zapewniają bezpieczeństwo pracy i pełną dowolność połączeń - w dowolnej technologii, z dowolnego typu telefonu, z dowolnym systemem operacyjnym, a teraz również w dowolnej obudowie - RACK lub STD do powieszenia na ścianie.

Libra da Ci więcej swobody, jest jeszcze bardziej przyjazna i przydatna, zarówno dla użytkownika, jak i dla instalatora.

 

Copyright: DATA NET 2018
O firmie ‹› Kontakt ‹› Nasza oferta
Projekt i realizacja: InfraCOM