Help desk w DATA NET

Kompleksowa obsługa!

Specjalny Panel Klienta pozwoli Państwu na sprawny i szybki kontakt z nami. W odpowiedzi otrzymacie Państwo niezbędną pomoc.

Formularz Help desk

Odwiedź naszą stronę Help desk i skorzystaj z formularza zgłoszeniowego. więcej »

Dane kontaktowe

Tel/Fax

tel. 24 264 64 64
fax 24 264 44 46

e-mail

sekretariat@data-net.com.pl

Skype

Tryb SkypeMe™!

Nie posiadasz loginu i hasła?

datanet
Strona głównaO firmieNasza ofertaKontakt Pomoc zdalna 

Jesteś tutaj:  
Strona główna Nasza oferta URZĄDZENIA BIUROWE

Skanery seryjne

 

 

Skanery biurowe

Skanery biurowe – przeznaczone dla użytkowników, którzy potrzebują przetwarzać do 2000 dokumentów dziennie. Są idealne dla biznesu, w którym istnieje potrzeba archiwizacji dokumentów, skanowania do raportów lub implementacji niedrogiego systemu zarządzania dokumentami. Skanery te to wytrzymałe, kompaktowe urządzenia, które oferują użytkownikowi skanowanie poprzez interfejs SCSI lub USB, dwustronnie w kolorze jak i monochromatycznie z prędkością do 20 kartek na minutę. Skanowanie odbywa się na podajniku płaskim lub poprzez ADF-Automatic Docoment Feeder (w niektórych modelach tylko ADF)

Skanery departamentowe

Skanery departamentowe – doskonale nadają się do scentralizowanego przetwarzania i aplikacji, które wymagają idealnych, wysokiej jakości skanów. Wysoka prędkość skanowania dochodząca do 55 stron na minutę w kolorze i monochromatycznie, w wysokiej rozdzielczości, jak również dołączone oprogramowanie Adobe Acrobat sprawiają, że skanery te stanowią idealne rozwiązanie dla małej i średniej wielkości biznesu, w którym wymagane jest łatwe w użyciu, wysoko wydajne, efektywne rozwiązanie do przetwarzania dokumentów papierowych na obraz cyfrowy.

Skanery dla grup roboczych

Skanery dla grup roboczych – idealne dla ogólnych zastosowań aplikacji zarządzających dokumentami, skanery Fujitsu dla grup roboczych dostarczają niezrównanej funkcjonalności i najwyższej wydajności dla skanowania w środowiskach średniej wielkości. Skanery z tej grupy oferują użytkownikowi skanowanie za pomocą ADF lub przy wykorzystaniu podajnika płaskiego, dwustronnie, w kolorze i monochromatycznie z prędkością do 30 stron na minutę w rozmiarze od A8 do A4.

Skanery produkcyjne

Skanery produkcyjne – stworzone z myślą o użytkownikach skanujących do 10 000 stron dziennie zaawansowane skanery Fujitsu, dostarczają połączenia prędkości, wydajności i wygody użytkowania dla przetwarzania obrazu na poziomie produkcyjnym. Oferując możliwość przetwarzania aż do 240 obrazów na minutę w wysokiej rozdzielczości, rozmiarze od A8 do A4; dużej pojemności podajnik ADF oraz zaawansowane właściwości (między innymi ultradźwiękowy czujnik zapobiegający podwójnym pobraniom, pre- i postimprinter) skanery te ustanawiają nowy standard w wysokonakładowym przetwarzaniu dokumentów.

Skanery sieciowe

Skanery sieciowe – podłączone do sieci skanery pozwalają wielu użytkownikom dzielić się pojedynczym skanerem. Są idealnym rozwiązaniem dla aplikacji skanujących wykorzystywanych w biurze.
 
Copyright: DATA NET 2019
O firmie ‹› Kontakt ‹› Nasza oferta
Projekt i realizacja: InfraCOM