Help desk w DATA NET

Kompleksowa obsługa!

Specjalny Panel Klienta pozwoli Państwu na sprawny i szybki kontakt z nami. W odpowiedzi otrzymacie Państwo niezbędną pomoc.

Formularz Help desk

Odwiedź naszą stronę Help desk i skorzystaj z formularza zgłoszeniowego. więcej »

Dane kontaktowe

Tel/Fax

tel. 24 264 64 64
fax 24 264 44 46

e-mail

sekretariat@data-net.com.pl

Skype

Tryb SkypeMe™!

Nie posiadasz loginu i hasła?

datanet
Strona głównaO firmieNasza ofertaKontakt Pomoc zdalna 

Jesteś tutaj:  
Strona główna Nasza oferta URZĄDZENIA BIUROWE

 

SKŁADARKI DOKUMENTÓW

 

 

ES-TE GmbH jest producentem składarek wielkoformatowych od przeszło 30 lat, jest firmą znaną i cenioną za wysokiej jakości urządzenia.

 

este2300

ES-TE GmbH to uznany producent wielkoformatowych składarek, firma z ponad 30-letnią tradycją. Składarki ESTEFOLD produkowane są w zakładach ES-TE GmbH zlokalizowanych pod Berlinem, z zachowaniem wszystkich norm kontroli jakości i w oparciu o najwyższej jakości podzespoły.

4210_z

 

ES-TE GmbH jest producentem składarek, które można integrować bezpośrednio z szeroką gamą cyfrowych ploterów laserowych i kopiarek cyfrowych wielkoformatowych - m.in. z kopiarkami wielkoformatowymi KIP, Xerox, Oce, Ricoh.

 

Szeroka gama urządzeń w ofercie ES-TE to również składarki offline, które mogą składać dokumenty drukowane z wielu różnych urządzeń - co znajduje zastosowanie tam gdzie drukujemy dokumentację z kilku różnych urządzeń i chcielibyśmy ją składać podając manualnie wydrukowane arkusze do składarki.

estefold4211

 

 

 

Podstawowe parametry techniczne składarek ESTEFOLD to trwałość, precyzja składania, cicha praca i niskie koszty eksploatacji.

 

Funkcjonalna budowa urządzeń z długim i wygodnym stołem do podawania oryginałów sprawia, że składanie dokumentów wielkoformatowych staje się przyjemnością. Szybkość pracy składarek ESTEFOLD gwarantuje wykonanie każdej pracy na czas.

estefold4211hp_z

 

ES-TE GmbH jest również producentem składarki online dla ploterów HP DesignJet 4000/4500, w pełni automatyzując pracę z kolorowymi dokumentami wielkoformatowymi.

 

Szeroka gama urządzeń ESTEFOLD to oferta spełniająca potrzeby każdego klienta, urządzeń objętych 2-letnią gwarancją i profesjonalnym serwisem.

 

 

Copyright: DATA NET 2019
O firmie ‹› Kontakt ‹› Nasza oferta
Projekt i realizacja: InfraCOM