Help desk w DATA NET

Kompleksowa obsługa!

Specjalny Panel Klienta pozwoli Państwu na sprawny i szybki kontakt z nami. W odpowiedzi otrzymacie Państwo niezbędną pomoc.

Formularz Help desk

Odwiedź naszą stronę Help desk i skorzystaj z formularza zgłoszeniowego. więcej »

Dane kontaktowe

Tel/Fax

tel. 24 264 64 64
fax 24 264 44 46

e-mail

sekretariat@data-net.com.pl

Skype

Tryb SkypeMe™!

Nie posiadasz loginu i hasła?

datanet
Strona głównaO firmieNasza ofertaKontakt Pomoc zdalna 

Jesteś tutaj:  

KOPIARKI WIELKOFORMATOWE KIP

 

kc80_copy_system_smallWielkoformatowe kopiarki cyfrowe KIP to urządzenia o szybkości drukowania i kopiowania od 4,8 do 14,4 metra na minutę, wyposażone w 2 lub 4 w pełni automatyczne podajniki rolkowe.

KIP Katsuragawa Electric jest japońską firmą produkującą wyłącznie cyfrowe kopiarki wielkoformatowe od prawie 40 lat, z zachowaniem najwyższych standardów w projektowaniu i produkcji urządzeń.

Cyfrowe kopiarki wielkoformatowe KIP to urządzenia dla profesjonalistów, dla których nie ma kompromisu pomiędzy jakością i szybkością pracy. Kartometryczność wydruków rzędu 0,05%, wierna skala szarości oraz rozdzielczość druku 600 x 1200 dpi możliwe dzięki zastosowanej technologii KIP HDP (High Definition Print), KIP Isolated Point Revision oraz niezwykłej precyzji z jaką prowadzone są media w procesie drukowania to tylko niektóre z nowoczesnych rozwiązań jakie znajdziecie Państwo   w wielkoformatowych kopiarkach cyfrowych KIP.

KIP to również pierwszy na świecie producent laserowej kolorowej kopiarki wielkoformatowej KIP KC-80 o szybkości 4,8 metra/minutę, drukującej i kopiującej pełnokolorowe wydruki z jakością i szybkością niemożliwą do uzyskania na ploterach atramentowych.

 

Dodatkowym atutem technologii tonerowej dla druku kolorowego jest niski koszt eksploatacji.  Koszt wydruku pełnokolorowej grafiki 70% pokrycia wynosi około 4 zł netto (łączny koszt toneru oraz wynikający z eksploatacji urządzenia) - co oznacza kilkukrotnie niższe koszty eksploatacji      w porównaniu z tradycyjnymi ploterami atramentowymi.

Cyfrowe kopiarki wielkoformatowe KIP to urządzenia w których zastosowano wiele nowatorskichrozwiązań technologicznych. KIP HDP to brak strat toneru oraz związany z tym niski koszt eksploatacji i wysoka trwałość materiałów eksploatacyjnych. Precyzyjne prowadzenie mediów umożliwia osiągnięcie kartometryczności niemożliwej do osiągnięcia na innnych urządzeniach.7200_single_right_small

hdp_plus_small

Intuicyjna i bezproblemowa obsługa dzięki zastosowanemu dotykowemu panelowi LCD z menu w języku polskim z tematami pomocy, zarządzaniem kolejką prac, i opcjonalnym kopiowaniem i skanowaniem również w kolorze to gwarancja efektywności i produktywności - niezależnie od tego, jaką cyfrową kopiarkę KIP chcesz kupić, jej obsługa będzie tak samo prosta i intuicyjna.

Oprogramowanie oraz funkcjonalność wielkoformatowych kopiarek cyfrowych KIP są nieustannie doskonalone. W celu uzyskania informacji o szczegółowych parametrach i funkcjonalności proponowanych przez nas urządzeń prosimy o kontakt z działem handlowym urządzeń wielkoformatowych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z unikalną technologią cyfrowych kopiarek KIP

printer_card_9x4_small

 

CYFROWE PLOTERY KIP

 

kc80_production_shot_small

Wielkoformatowe plotery cyfrowe KIP to urządzenia o szybkości drukowania od 4,8 do 14,4 metra na minutę, wyposażone w 2 lub 4 w pełni automatyczne podajniki rolkowe.

KIP Katsuragawa Electric jest japońską firmą produkującą wyłącznie cyfrowe kopiarki i plotery wielkoformatowe od prawie 40 lat, z zachowaniem najwyższych standardów w projektowaniu i produkcji urządzeń.

Cyfrowe plotery wielkoformatowe KIP to urządzenia dla profesjonalistów, dla których nie ma kompromisu pomiędzy jakością i szybkością pracy. Kartometryczność wydruków rzędu 0,05%, wierna skala szarości oraz rozdzielczość druku 600 x 1200 dpi możliwe dzięki zastosowanej technologii KIP HDP (High Definition Print) i KIP Isolated Point Revision to tylko niektóre z nowoczesnych rozwiązań jakie znajdziecie Państwo    w wielkoformatowych kopiarkach i ploterach cyfrowych KIP.

KIP to również pierwszy na świecie producent laserowej kolorowej drukarki wielkoformatowej KIP KC-80 o szybkości 4,8 metra/minutę, drukującej i kopiującej pełnokolorowe wydruki z jakością i szybkością niemożliwą do uzyskania na ploterach atramentowych.

 

Dodatkowym atutem technologii tonerowej dla druku kolorowego jest niski koszt eksploatacji.  Koszt wydruku pełnokolorowej grafiki 70% pokrycia wynosi około 4 zł netto (łączny koszt toneru oraz wynikający z eksploatacji urządzenia) - co oznacza kilkukrotnie niższe koszty eksploatacji      w porównaniu z tradycyjnymi ploterami atramentowymi.7000_ips_printer_small

Cyfrowe kopiarki i plotery wielkoformatowe KIP to urządzenia w których zastosowano wiele nowatorskich rozwiązań technologicznych. KIP HDP to brak strat toneru oraz związany z tym niski koszt eksploatacji i wysoka trwałość materiałów eksploatacyjnych. Precyzyjne prowadzenie mediów umożliwia osiągnięcie kartometryczności niemożliwej do osiągnięcia na innnych urządzeniach.

hdp_plus_small

Intuicyjna i bezproblemowa obsługa dziękizastosowanemu dotykowemu panelowi LCD z menu w języku polskim z tematami pomocy, zarządzaniem kolejką prac, i opcjonalnym kopiowaniem i skanowaniem - w tym również w kolorze to gwarancja efektywności i produktywności - niezależnie od tego, jaką cyfrową drukarkę KIP chcesz kupić, jej obsługa będzie tak samo prosta i intuicyjna.

Wszystkie cyfrowe plotery KIP można wyposażyć w opcjonalny skaner KIP uzyskując wydajną i profesjonalną kopiarkę cyfrową wielkoformatową.

Oprogramowanie oraz funkcjonalność wielkoformatowych ploterów KIP są nieustannie doskonalone. W celu uzyskania informacji o szczegółowych parametrach i funkcjonalności proponowanych przez nas urządzeń prosimy o kontakt z działem handlowym urządzeń wielkoformatowych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z unikalną technologią cyfrowych ploterów KIP

printer_card_9x4_small

 

SKANERY WIELKOFORMATOWE CONTEX

 

Firma CONTEX A/S to wiodący producent wielkoformatowych skanerów do archiwizacji oraz kopiowania dokumentacji kolorowej i monochromatycznej.

 

Contex A/S produkuje skanery wielkoformatowe kolorowe oraz monochromatyczne od ponad 25 lat. Marka CONTEXjest synonimem jakości, unikalnej funkcjonalności i ergonomii użytkowania od wielu lat, co wynika z niezwykłej staranności w procesie projektowania, testowania funkcjonalności i procesu produkcji na każdym etapie.

Dział R&D w Contex A/S, zajmujący się projektowaniem nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań, to zespół specjalistów zajmujących się projektowaniem rozwiązań od wielu lat. Bezkompromisowe podejście do funkcjonalności i jakości urządzeń z ich strony to gwarancja Twojej satysfakcji z dokonanego wyboru.

Niezależnie od tego, który skaner Contex wybierzesz - będziesz użytkownikiem najbardziej funkcjonalnego i najdoskonalszego rozwiązania w swojej klasie.

Intuicyjne rozwiązania skutkują bezproblemową eksploatacją, satysfakcją użytkownika i prostotą użytkowania.

Jeśli Twoje potrzeby są większe, i szukasz rozwiązania wielofunkcyjnego - skanery Contex MFP zestawione z dowolnym ploterem atramentowym są rozwiązaniem, które spełni wszystkie Twoje wymagania.

Nowoczesne skanery Contex HD Ultra i Contex SD 3600 mogą być wzbogacane o nowe funkcje, gdy Twoje potrzeby rosną. Jeśli potrzebujesz szerokości skanowania 914mm dzisiaj, ale za rok chciałbyś skanować i kopiować oryginały o szerokości 1067mm - nie musisz już kupować nowego skanera !

Możliwość aktywacji większej szerokości roboczej, przyspieszenia skanera, oraz aktywacji karty sieciowej w każdej chwili to kolejne unikalne funkcje, dostępne z nowymi skanerami Contex.

Copyright: DATA NET 2019
O firmie ‹› Kontakt ‹› Nasza oferta
Projekt i realizacja: InfraCOM