Help desk w DATA NET

Kompleksowa obsługa!

Specjalny Panel Klienta pozwoli Państwu na sprawny i szybki kontakt z nami. W odpowiedzi otrzymacie Państwo niezbędną pomoc.

Formularz Help desk

Odwiedź naszą stronę Help desk i skorzystaj z formularza zgłoszeniowego. więcej »

Dane kontaktowe

Tel/Fax

tel. 24 264 64 64
fax 24 264 44 46

e-mail

sekretariat@data-net.com.pl

Skype

Tryb SkypeMe™!

Nie posiadasz loginu i hasła?

datanet
Strona głównaO firmieNasza ofertaKontakt Pomoc zdalna 

Jesteś tutaj:  
Strona główna Nasza oferta INFORMATYKA I OPROGRAMOWANIE

 

Na sukces każdej firmy składają się bezpośrednio wyniki pracy wszystkich osób pracujących na jej rzecz. Microsoft Dynamics to zestaw zintegrowanych i adaptowalnych aplikacji wspomagających prowadzenie działalności biznesowej, które umożliwiają pracownikom podejmowanie istotnych decyzji n podstawie konkretnych i wiarygodnych danych. Systemy Microsoft Dynamics posiadają zbliżone interfejsy do znanych z innych powszechnie wykorzystywanych aplikacji firmy Microsoft, dzięki czemu praca z tym oprogramowaniem biznesowym jest bardzo intuicyjna.

Systemy Microsoft Dynamics w prosty sposób integrują się i współpracują z innymi produktami firmy Microsoft, co ułatwia wdrożenie i ogranicza znacząco ryzyko związane z wprowadzeniem całkowicie nowego rozwiązania. Wchodzące w jego skład programy automatyzują i upraszczają zarządzanie finansami, obsługę klientów i współpracę z sieciami dostawców, pozwalając firmie na swobodniejszy rozwój. Microsoft Dynamics jest rodziną systemów klasy ERP i CRM wchodzi kilka systemów (j. ang.), które zaspokoją potrzeby prawie każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od wielkości czy branży.

Dodatkowe informacje o tym, dla kogo przeznaczone są te rozwiązania, co potrafią i jak je zakupić, znajdują się poniżej. Ale można też obejrzeć filmy i pokazy (j. ang.), które przedstawią klientów, potwierdzających tezę, że Microsoft Dynamics to doskonały wybór dla firmy i jej pracowników.

Copyright: DATA NET 2020
O firmie ‹› Kontakt ‹› Nasza oferta
Projekt i realizacja: InfraCOM