Help desk w DATA NET

Kompleksowa obsługa!

Specjalny Panel Klienta pozwoli Państwu na sprawny i szybki kontakt z nami. W odpowiedzi otrzymacie Państwo niezbędną pomoc.

Formularz Help desk

Odwiedź naszą stronę Help desk i skorzystaj z formularza zgłoszeniowego. więcej »

Dane kontaktowe

Tel/Fax

tel. 24 264 64 64
fax 24 264 44 46

e-mail

sekretariat@data-net.com.pl

Skype

Tryb SkypeMe™!

Nie posiadasz loginu i hasła?

datanet
Strona głównaO firmieNasza ofertaKontakt Pomoc zdalna 

Jesteś tutaj:  
Strona główna Nasza oferta

Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN), zwane też systemami alarmowymi, są podstawowym zabezpieczeniem dla pomieszczeń chronionych. Umożliwiają szeroką gamę możliwych konfiguracji, zarówno jeśli chodzi o skalę działania systemu jak również o typy czujników podłączone do systemu. Zwykle są to standardowe czujniki ruchu, czujniki sejsmiczne, zalania, etc. Centrala systemu SSWiN integrowana jest z obiektowym systemem monitoringu i zarządzania, może również przekazywać alarm do urządzeń mobilnych. Możliwe jest wykonanie systemu technicznej ochrony mienia do klasy SA-4 włącznie.

System kontroli dostępu (SKD) zapewnia kontrolę dostępu do pomieszczeń chronionych dla osób powołanych oraz chroni dostęp przed osobami niepożądanymi. Najczęściej system budowany jest w oparciu o karty zbliżeniowe współpracujące z czytnikami, te z kolei z elektrozamkami/zaczepami. Stosuje się również czytniki biometryczne. Centrala systemu umożliwia elastyczną konfigurację dostępu do pomieszczeń dzięki oprogramowaniu zarządzającemu. Jedna centrala systemu może być obsługiwać SSWiN jaki SKD, co zapewnia pełną integrację obu systemów zabezpieczeń. Możliwa jest również integracja z innymi systemami ochrony obiektu.

Copyright: DATA NET 2019
O firmie ‹› Kontakt ‹› Nasza oferta
Projekt i realizacja: InfraCOM