KASY I DRUKARKI FISKALNE NOVITUS

NANO E

Sprawdzona technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana dla osób prowadzących sprzedaż mobilną lub sprzedaż tradycyjną. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych.

CENA: 1290zł netto     (1586,70zł brutto )

SENTO LAN E /LAN E+

Bardzo duża baza towarowa, precyzyjne nazewnictwo towarów, komunikacja on-line z komputerem, wiele złącz komunikacyjnych, w tym złącza LAN, RS232 i USB pozwalają stworzyć zaawansowany system sprzedaży dla średniego sklepu. Ergonomiczna budowa sprawia, że wielogodzinna praca na tej kasie będzie wygodna i efektywna.

CENA:

Sento LAN E: 1390,00zł netto (1709,70zł brutto)

Sento LAN E+: 1550,00zł netto (1906,50zł brutto)

NOVITUS NEXT

Kasa oparta o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Obsługuj jak wolisz. Czuły na dotyk ekran niezwykle ułatwia każdą czynność na kasie NEXT.Nie zrezygnowaliśmy też z tradycyjnej klawiatury fizycznej. Użytkownik może więc w dowolny sposób zmieniać sposób obsługi.Wystawia faktury i korekty, dokumenty zwrotu, obsługuje dodawanie notatek i ID klienta. Łatwe raportowanie, stany magazynowe, otwarte rachunki oraz współpraca z chmurowym systemem NoviCloud.

 

CENA: 2190,00zł netto      (2693,70zł brutto)

DEON LAN E

Deon Lan E to nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie, stworzona dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa, lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię. Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne.Jest to najmniejsza drukarka w ofercie NOVITUS, a zarazem jedna z najmniejszych na rynku, realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych

CENA: 1990,00zł netto* (2447,70zł brutto)                     *- cena promocyjna oraz 36 mies. gwarancji w ramach promocji „Paliwo dla Biznesu”

BONO LAN E

Drukarka fiskalna BONO LAN E to nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie z przeznaczeniem dla małych i średnich punktów handlowych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego, a drukarka będzie fiskalnym uzupełnieniem tego stanowiska. Cechy użytkowe drukarki (np. mechanizm drukujący „wrzuć i pracuj”, drukowanie faktur VAT bezpośrednio na swoim mechanizmie drukującym, wielowalutowość).

CENA: 2190,00zł netto*(2693,70zł brutto)             *-cena promocyjna w ramach promocji „Paliwo dla Biznesu”

HD E

Drukarka fiskalna NOVITUS HD E to pierwsza w Polsce drukarka fiskalna z kolorowym wyświetlaczem TFT wyświetlającym w trybie High Color. Drukarka może występować w wersji ze zintegrowanym wyświetlaczem lub wyświetlaczem wolnostojącym.Drukarka Novitus HD E to urządzenie skonstruowane ze sprawdzonych solidnych komponentów, używanych do produkcji najbardziej niezawodnych drukarek japońskiej firmy CITIZEN.

CENA:

HD E z wyświetlaczem zintegrowanym: 2690,00zł netto*                             (3308,70zł brutto)

HD E z wyświetlaczem wolnostojącym: 2790,00zł netto*                           (3431,70zł brutto)             *-cena promocyjna w ramach promocji „Paliwo dla Biznesu”

Przewiń na górę