KASY I DRUKARKI FISKALNE NOVITUS

NANO E

Sprawdzona technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana dla osób prowadzących sprzedaż mobilną lub sprzedaż tradycyjną. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych.

CENA: 1390zł netto     (1709,70zł brutto )

SENTO LAN E

Bardzo duża baza towarowa, precyzyjne nazewnictwo towarów, komunikacja on-line z komputerem, wiele złącz komunikacyjnych, w tym złącza LAN, RS232 i USB pozwalają stworzyć zaawansowany system sprzedaży dla średniego sklepu. Ergonomiczna budowa sprawia, że wielogodzinna praca na tej kasie będzie wygodna i efektywna.

CENA:

Sento LAN E: 1490,00zł netto (1832,70zł brutto)

 

NOVITUS NEXT

Kasa oparta o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Obsługuj jak wolisz. Czuły na dotyk ekran niezwykle ułatwia każdą czynność na kasie NEXT.Nie zrezygnowaliśmy też z tradycyjnej klawiatury fizycznej. Użytkownik może więc w dowolny sposób zmieniać sposób obsługi.Wystawia faktury i korekty, dokumenty zwrotu, obsługuje dodawanie notatek i ID klienta. Łatwe raportowanie, stany magazynowe, otwarte rachunki oraz współpraca z chmurowym systemem NoviCloud.

 

CENA: 2190,00zł netto      (2693,70zł brutto)

Przewiń na górę