KASY I DRUKARKI FISKALNE NOVITUS

ELZAB MINI LT ONLINE BT/WIFI

ELZAB Mini LT ONLINE powstała na bazie konstrukcji cieszącej się niesłabnącym powodzeniem kasy serii ELZAB Mini z kopią elektroniczną.
Mała i prosta w obsłudze. Idealna dla niewielkich placówek handlowych i usługowych. Łatwa wymiana papieru, współpraca z szufladą, czytnikiem kodów kreskowych oraz wagą to niezaprzeczalne atuty modelu kasy ELZAB Mini LT ONLINE.

CENA: 1390zł netto     (1790,00zł brutto )

MAŁA ONLINE

Mobilna kasa fiskalna ONLINE z dotykową, kontekstową klawiaturą zapewniającą intuicyjną obsługę. ELZAB K10 ONLINE BT/ WiFi/ EX to kolejna kasa z najpopularniejszej na rynku linii mobilnych kas dotykowych ELZAB K10. Dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach handlowych.

CENA: 1490,00zł netto (1832,70zł brutto )

LINK ONLINE

Kasa ELZAB Jota ONLINE to niezawodna kasa fiskalna wyposażona w trwałą klawiaturę mechaniczną oraz 4-liniowy wyświetlacz kasjera. Konstrukcja oparta o sprawdzone, zaawansowane rozwiązania systemowe modelu ELZAB Jota.Przeznaczona do pracy w sklepach spożywczych, mięsnych, cukierniach, piekarniach oraz innych średnich punktach sprzedaży.

CENA: 1690,00zł netto      (2078,70zł brutto)

EZLAB ZETA ONLINE

Mała drukarka fiskalna, z dużymi możliwościami.Przeznaczona jest do małych i średnich punktów sprzedaży. Z uwagi na kompaktową obudowę zajmuje niewiele miejsca na ladzie. Mimo niewielkich gabarytów drukarka mieści 60-cio metrową rolkę papieru. W standardzie oferuje komunikację bezprzewodową (Bluetooth/WiFi), ale wyposażona jest również w złącze USB (wirtualna karta sieciowa), które można wykorzystać do komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas.

CENA: 2190,00zł netto                 (2693,70zł brutto )

ELZAB MERA ONLINE LAN ORAZ BT/WFI

Doceniona przez liczne grono użytkowników drukarka ELZAB Mera dostępna w wersji ONLINE.
Wysokiej klasy, szybka i wytrzymała drukarka fiskalna z automatycznym obcinaczem papieru w standardzie.
Idealna do punktów o dużym natężeniu ruchu. Świetnie sprawdzi się w supermarkecie, hurtowni, hotelu, restauracji, księgarni oraz stacji paliw.
Jej niewielkie gabaryty stanowią idealne rozwiązanie przy ograniczonej powierzchni lady sklepowej.

CENA :

LAN:2790,00zł netto    (3431,70zł brutto)

BT/WIFI: 2890,00zł netto           (3554,70zł brutto)

ELZAB CUBE ONLINE
R / E

Drukarka ELZAB Cube ONLINE jest dedykowana do pracy tam, gdzie liczy się szybkość obsługi klienta oraz w miejsca, gdzie częstotliwość wydruków jest bardzo wysoka. Urządzenie sprawdzi się na stacjach benzynowych, w dużych sieciach handlowych, w gastronomii, a także w branży motoryzacyjnej i odzieżowej. Znajdzie zastosowanie także w sklepach internetowych

R – wersja z ręcznym mechanizmem otwierania pokrywy

CENA: 2990,00zł netto                 (3677,70zł brutto)

E – wersja z elektrycznym mechanizmem otwierania pokrywy

CENA: 3090,00zł netto (3800,70zł brutto)

Przewiń na górę